PARTNERSTWO

Go down

PARTNERSTWO Empty PARTNERSTWO

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Sty 26, 2012 1:31 am


Zawieramy partnerstwo z forami o każdej tematyce. Dla ułatwienia nam pracy uprasza się o nie wklejanie w reklamę długiego opisu, jedynie kody do banerów oraz sam baner. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wielkości banerów do rozmiarów 50x120 px w celu utrzymania estetyki na stronie głównej.
Fora nieaktywne będą usuwane z partnerstwa. Mamy prawo zadecydować, czy chcemy zawrzeć partnerstwo z farami o tej samej tematyce (beauxbatons).
Nie wolno rejestrować się tylko po to, by zawrzeć partnerstwo, można to zrobić bez logowania. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie będzie się dało dodać posta, stworzono specjalne konto, na które można się zalogować.
login: Partner
hasło: partner


Kod:
<a href="http://www.beauxbatons.soglam.net"><img src="http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg"></a>


Spoiler:
Kod:
[center][url=http://beauxbatons.soglam.net]ODWIEDŹ NAS[/url]

[i]Beauxbatons to jedna z najstarszych i najlepszych szkół magii na świecie. Druga największa szkoła magii w Europie, zaraz po Hogwarcie, zrzeszająca uczniów nie tylko pochodzenia francuskiego, ale i szwedzkiego, belgijskiego. Ten dumny i szlachetny instytut pielęgnuje tradycję i wartości. Dobra... Koniec tego ściemniania! Tutaj nic nie jest takie, jak się wydaje...[/i]
[img]http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg[/img][/center]
[code]<a href="http://www.beauxbatons.soglam.net"><img src="http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg"></a>[/code]

[color=red]wasz już dodany[/color]
Mistrz Gry
Mistrz Gry
ADMIN


http://beauxbatons.soglam.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach