Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

PARTNERSTWO

Go down

PARTNERSTWO Empty PARTNERSTWO

Pisanie by Mistrz Gry on Czw Sty 26, 2012 1:31 am


Zawieramy partnerstwo z forami o każdej tematyce. Dla ułatwienia nam pracy uprasza się o nie wklejanie w reklamę długiego opisu, jedynie kody do banerów oraz sam baner. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wielkości banerów do rozmiarów 50x120 px w celu utrzymania estetyki na stronie głównej.
Fora nieaktywne będą usuwane z partnerstwa. Mamy prawo zadecydować, czy chcemy zawrzeć partnerstwo z farami o tej samej tematyce (beauxbatons).
Nie wolno rejestrować się tylko po to, by zawrzeć partnerstwo, można to zrobić bez logowania. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie będzie się dało dodać posta, stworzono specjalne konto, na które można się zalogować.
login: Partner
hasło: partner


Kod:
<a href="http://www.beauxbatons.soglam.net"><img src="http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg"></a>


Spoiler:
Kod:
[center][url=http://beauxbatons.soglam.net]ODWIEDŹ NAS[/url]

[i]Beauxbatons to jedna z najstarszych i najlepszych szkół magii na świecie. Druga największa szkoła magii w Europie, zaraz po Hogwarcie, zrzeszająca uczniów nie tylko pochodzenia francuskiego, ale i szwedzkiego, belgijskiego. Ten dumny i szlachetny instytut pielęgnuje tradycję i wartości. Dobra... Koniec tego ściemniania! Tutaj nic nie jest takie, jak się wydaje...[/i]
[img]http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg[/img][/center]
[code]<a href="http://www.beauxbatons.soglam.net"><img src="http://i82.servimg.com/u/f82/16/31/01/28/nagaaw12.jpg"></a>[/code]

[color=red]wasz już dodany[/color]
Mistrz Gry
Mistrz Gry
ADMIN


http://beauxbatons.soglam.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach